Przenośniki rolkowe do palet

Mocowanie i możliwości montażu

 

Przenośnik rolkowy do palet szyny rolkowe do palet
EUROROLL-Przenośnik rolkowy +
Standardowy regał paletowy =
korzystne pod względem kosztów
rozwiązanie dla magazynu
przepływowego.


Koncepcja jest prosta:

Ponieważ wszystkie elementy
grawitacyjnych przenośników rolkowych znajdują się na wysokości profiluprzenośnika rolkowego, nic także nie wystaje na dół, można zastosować wszystkie standardowe szerokości ram regałów paletowych. Na ramach tych zawiesza się trawersy zachowując nachylenie w zakresie od 3,75 % do 4,25%.

Przenośniki rolkowe są mocowane do trawers za pomocą kątowników mocujących do trawers (TBW). Nie ma konieczności wykonywania dodatkowych otworów w trawersach. Dzięki temu montaż jest bardzo łatwy. Przenośniki rolkowe leżą na trawersach beznaprężeniowo. Na jednej trawersie można ułożyć jeden lub więcej przenośników obok siebie.

Mocowanie przenośników rolkowych jest pokazane na szczególe B. Jako trawersy po stronie załadunku i wyładunku dobrze sprawdziły się profile kątowe (Szczegół A i C). Przenośniki rolkowe ułożone w tych profilach są dobrze zabezpieczone. Największą zaletą takiego rozwiązania jest jednak uzyskanie dodatkowej wysokości na załadunek i wyładunek palet. Twoi operatorzy wózków widłowych podziękują Ci za to. Oczywiście nasze przenośniki rolkowe są dostępne także w wersji grawitacyjnej razem z konstrukcją wsporczą.

Odstępy między trawersami:

Odstępy miedzy trawersami można łatwo wyliczyć korzystając z umieszczonego obok wykresu. Z reguły należy unikać odstępów powyżej 1300 mm, ponieważ pojawia się niebezpieczeństwo zakłócenia prawidłowego przepływu palet wskutek dużego ugięcia przenośników rolkowych w przypadku zbyt wysokich obciążeń.

O nas

LEAN-TECH gwarantuje Klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie realizacji inwestycji przemysłowych oraz dystrybucji materiałów do przemysłu (rolki transportowe, listwy rolkowe do palet, różne rodzaje przenośników i wiele innych). Oprócz tego świadczymy także usługi polegające na wsparciu działów utrzymania ruchu, działów planistycznych, inżynierii procesu, a także innych działów technicznych.

Katalog online

Pobierz

Kontakt z nami

LEAN-TECH S.C.
Biuro oraz adres korespondencyjny:
Ramiszów 153, 51-217 Wrocław
telefon/fax: 71-324-15-70, 71-324-15-71,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
NIP: PL8951959410 REGON: 021097606
Strona:
Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes