euroroll

Listwy rolkowe typu Fix 

 

Głównym obszarem zastosowania listew rolkowych typu Fix są regały przepływoweCałkowicie bezpieczny przepływ skrzynek transportowych oraz kartonów umożliwia ponadto różnorodność możliwości zastosowania, takich jak:

checkSzyny prowadzące instalacji transportowych roli fix

checkPrzenośniki rolkowe oraz dywany rolkowe,

        służące do połączenia dwóch stacji roboczych,

checkStoły pakujące i komisjonujące,

checkUrządzenia wspomagające montaż, np.

        w przemyśle przetwórstwa drewna i okienniczym

 

Łożyskowanie rolek transportowych na osiach stalowych gwarantuje wysoką zdolność nośną (10 kg) i bardzo niewielkie tarcie poślizgowe.  Rolki wykonane są z wysokiej klasy tworzywa termoplastycznego (polipropylenu – PP), odpornego na udarność i pęknięcie. Tworzywo sztuczne jest odporne na działanie temperatur w zakresie od -30° C do +100° C. Materiał jest odporny na działanie kwasów i zasad i nie pochłania wilgoci. Tworzywo sztuczne nie jest odporne na działanie promieniowania UV! Profil listew rolkowych jest odporny na skręcanie i wykonano go z profilowanych na zimno, ocynkowanych metodą Sendzimira profili stalowych i posiada zaokrąglone bocznie krawędzie. Zdolność nośna profilu listwy rolkowej wynika ze wskaźnika wytrzymałości na zginanie* w głównej płaszczyźnie obciążenia i wynosi 0,5 cm3. Wymiana rolek transportowych jest bardzo łatwa. W zależności od przypadku zastosowania rolki mogą mieć różne odstępy (16,667 mm, 33,334 mm, 50 mm, 66,667 mm, 83,334 mm, 100 mm, itd.), a także formy (rolki z kołnierzem lub zwykłe).

Program dostawy uzupełniają szyny prowadzące i akcesoria do listew rolkowych, takie jak łączniki, zderzaki końcowe, klamry mocujące itd.

O nas

LEAN-TECH gwarantuje Klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie realizacji inwestycji przemysłowych oraz dystrybucji materiałów do przemysłu (rolki transportowe, listwy rolkowe do palet, różne rodzaje przenośników i wiele innych). Oprócz tego świadczymy także usługi polegające na wsparciu działów utrzymania ruchu, działów planistycznych, inżynierii procesu, a także innych działów technicznych.

Katalog online

Pobierz

Kontakt z nami

LEAN-TECH S.C.
Biuro oraz adres korespondencyjny:
Ramiszów 153, 51-217 Wrocław
telefon/fax: 71-324-15-70, 71-324-15-71,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
NIP: PL8951959410 REGON: 021097606
Strona:
Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes