euroroll

Listwy rolkowe typu Superfix

 

Listwy rolkowe typu Superfix stosowane są do transportu elementów ciężkich i użytku codziennego

Łącznik VSF

 

Głównym obszarem zastosowania listew rolkowych typu Fix jest ich zastosowanie w regałach przepływowych w celu zapewnienia bezpiecznego przepływu ciężkich skrzyń transportowych i kartonów (np. u producentów i listwy superfixdostawców samochodów). Rolki transportowe wykonane są z wysokiej klasy tworzywa termoplastycznego (polipropylenu – PP), odpornego na udarność i pęknięcie. Rolki można stosować w temperaturze od -30° C do +100° C. Materiał jest odporny na działanie kwasów i zasad i nie pochłania wilgoci. Rolki nie są odporne na działanie promieniowania UV. Dzięki mocowaniu na osiach stalowych posiadają zdolność nośną wynoszącą 15 k i dostępne są w wersji zwykłej (SFN) oraz z kołnierzem (SFSP), Profil listwy rolkowej wykonany jest z kształtowanego na zimno, ocynkowanego metodą Sendzimira profilu stalowego o grubości 1,5 mm. Listwy rolkowe są wykonywane wg parametrów podanych przez klienta (maks. długość wynosi 6500 mm), wskaźnik wytrzymałości na zginanie* Wy wynosi 1,2 cm3. Standardowo, rolki są koloru żółtego. Zalecane są długości o podziałce perforacji wynoszącej 16,67 mm (standardowo). Przykład: dwie ostatnie cyfry w zamówieniu powinny wynosić 00, 16, 33, 50, 66, 83. W celu montażu w regałach przepływowych konieczne jest podanie w zamówieniu podziałki początkowej rolki S.

 

 

Rolki rolkowe zwykłe (włącznie z osiami stalowymi): SFN Rolki rolkowe z kołnierzem (włącznie z osiami stalowymi): SFSP

Same osie stalowe: SFA Kolor rolek czarny: /Schw AKCESORIA

O nas

LEAN-TECH gwarantuje Klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie realizacji inwestycji przemysłowych oraz dystrybucji materiałów do przemysłu (rolki transportowe, listwy rolkowe do palet, różne rodzaje przenośników i wiele innych). Oprócz tego świadczymy także usługi polegające na wsparciu działów utrzymania ruchu, działów planistycznych, inżynierii procesu, a także innych działów technicznych.

Katalog online

Pobierz

Kontakt z nami

LEAN-TECH S.C.
Biuro oraz adres korespondencyjny:
Ramiszów 153, 51-217 Wrocław
telefon/fax: 71-324-15-70, 71-324-15-71,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
NIP: PL8951959410 REGON: 021097606
Strona:
Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes