euroroll

Szyny rolkowe do palet Euroroll©

Szyny rolkowe do palet Euroroll© przeznaczone są do transportu paletowego wzdłużnego i poprzecznego 

 

szyny rolkowe do palet

Dzięki szynom rolkowym do palet, palety można transportować na płozy poprzecznie lub wzdłużnie. Do poprzecznego transportu palet wymagana jest podziałka rolek transportowych 52 mm. Do wzdłużnego transportu palet, w zależności od masy palety stosowane są dwie lub trzy szyny rolkowe o podziałce 104-208 mm.

Szyna rolkowa do palet EUROROLL jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań stosowanych w transporcie palet. Głównym obszarem zastosowania są regały i magazyny przepływowe. Do wzdłużnego transportu palet zalecamy stosowanie naszych szyn rolkowy w krótkich grawitacyjnych przenośnikach rolkowych z rolkami przechodzącymi.

Zaletą szyny rolkowej do palet EUROROLL jest solidna konstrukcja. Profil nośny wykonany jest ze stali ocynkowanej o grubości 3 mm i jest odporny na siły skręcające i zginanie. Rolki są wykonane z ocynkowanej lub niepowlekanej stali i mają zdolność nośną 150 kg. Łożyska kulkowe nie wymagają konserwacji i mają wysoką żywotność.

Szyny rolkowe do palet EUROROLL są często montowane w istniejących regałach paletowych, aby oddzielić strefę oddawania na skład od strefy komisjonowania. Obniża to koszty i zmniejsza niebezpieczeństwo wypadku. W technice transportowej szyny rolkowe do palet są stosowane jako prowadnice lub elementy łączące różne stacje robocze w dziale produkcji.

szyny rolkowe do palet Euroroll

O nas

LEAN-TECH gwarantuje Klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie realizacji inwestycji przemysłowych oraz dystrybucji materiałów do przemysłu (rolki transportowe, listwy rolkowe do palet, różne rodzaje przenośników i wiele innych). Oprócz tego świadczymy także usługi polegające na wsparciu działów utrzymania ruchu, działów planistycznych, inżynierii procesu, a także innych działów technicznych.

Katalog online

Pobierz

Kontakt z nami

LEAN-TECH S.C.
Biuro oraz adres korespondencyjny:
Ramiszów 153, 51-217 Wrocław
telefon/fax: 71-324-15-70, 71-324-15-71,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
NIP: PL8951959410 REGON: 021097606
Strona:
Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes